نقاطی از بدن آقایان که مورد توجه خانمهاست

 

کاربران گرامی :

توجه داشته باشید هدف از تهیه و نشر مطالب مربوط به مشکلات جنسی در این پایگاه فقط به منظور اطلاع رسانی مناسب می باشد و هیچگونه هدف غیر اخلاقی در کار نیست . با توجه به اینکه درصدی  از آمار طلاق و مشکلات زندگی زناشویی مربوط به مشکلات جنسی و در واقع عدم آگاهی صحیح از مسائل جنسی می باشد به بررسی مسائل و مشکلات جنسی می پردازیم .


ارضایی نیاز جنسی در زن و مرد یک خواسته معقولانه و کاملا مورد نیاز است . زن و شوهر دوست دارند و آرزو دارند در کنار عشق و محبت به همدیگر یک رابطه جنسی سالم و صحیح و بدور از تنش و ناراحتی داشته باشند . این خواسته و آرزوی سنجیده در گرو ایجاد شرایط و موقعیت مناسب می باشد . در مطلب شیوه صحیح تحریک جنسی همسر تا حدودی به این مطلب اشاره شد .

یک نکته مهم در روابط جنسی زناشویی توجه ویژه به نکات بهداشتی و نظافتی می باشد .

باید بدانید زمانی که نوبت به موارد بهداشتی و نگهداری از بدن می رسد، خانم ها متوجه همه چیز می شوند. عدم رعایت بهداشت فردی قطعا به روابط شما آسیب می زند . بسیاری موارد مشاوره ای داشته ایم که از شرایط بد نظافتی همسر خود نگران بودند و حتی این مسئله را غیر قابل تحمل دانسته و زندگی با زوج خود را غیر ممکن می دانستند و درخواست راهنمایی و چاره ای برای حل این مشکل داشتند .

در این مطلب به نکات و مسائل نظافتی و بهداشتی در خصوص آقایان می پردازیم . در مطلب بعدی به مسائل بهداشتی جسمی و جنسی خانم ها  خواهیم پرداخت .

 نکات بهداشتی جسمی و جنسی در بانوان

۱- ناخن

دستان شما نقطه ای هستند که مطالب بسیاری در مورد نظافت و بهداشت شخصی شما را در اختیار او قرار می دهند. پس اجازه ندهید تا ناخن های چرک و کثیف شما را از دور خارج کنند. توجه به این مطلب و نظافت ناخن ها نکته ای بسیار ظریف و مهم می باشد . سعی کنید ناخنهای خود را همیشه کوتاه و تمیز نگه دارید . متاسفاه برخی آداب و عادات نظافت در جامعه ما مورد قبول همگان نیست و ناپسند می دانند . به عنوان مثال استفاده از سوهان ناخن را ویژه بانوان می دانیم . درحالیکه این موضوع کاملا اشتباه است . داشتن ناخن هایی با فرم مناسب و استفاده از سوهان ناخن نشانه توجه ما به اصول زیبایی ظاهر است - در تمامی ادیان نظافت و حفظ ظاهر آراسته مورد توجه بوده و ارزشمند است - و هیچ نکته منفی را متوجه آقایان نمی کند . البته برخی عادتها نیز ناپسند بوده و شاید ترک آن بهتر از انجام ان باشد از جمله نظافت ابرو و کوتاه کردن آن که می تواند گفت ویزه بانوان است . این مسئله را نیز از یاد نبریم که برخی آقایان هم هستند که بدلیل مشکلات هورمونی مجبور به کمی دقت در ابروهای خود هستند .

۲- پوست

هیچ همسری نمی تواند از لمس کردن پوست لطیف و صاف همسر خود اجتناب کند. آیا این دلیل کافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟

در این مورد چه کنید: خانم ها به وسیله کرم های نرم و مرطوب کننده با خشکی پوست در سرما مبارزه می کنند، آقایون اغلب این کار را انجام نمی دهند. یک قوطی نرم کننده (ترجیحا بدون بو) خریداری کنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشکی ها از بین بروند. افرادی که پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشکلاتان به اسانی حل خواهد شد.

۳- پا

ترک پا، قارچ های موضعی، ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن می تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زمانی که شما کفش هایتان را در می آورید اولین چیزی که یک خانم به آن توجه می کند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت کنید، او ممکن است تصور کند که توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.

در این مورد چه کنید: اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یک پزشک در این مورد مشورت کنید.

۴- موی بینی/ گوش

من موی گوش و بینی یک مرد را با سبیل های بلند و نمایان یک خانم برابر می دانم. یک خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دکولوره می کند و هر کار دیگری که از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین کار را انجام دهید؟

در این قسمت یک راهنمای ساده وجود دارد که باید آنرا اجرا کنید: زمانی که موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنید.

۵- دندان

لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لکه دار، زرد، و پلاک دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میکند.

اگر مشکلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشک بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یک خمیر دندان سفید کننده و دهان شویه خریداری کنید. البته باید اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نیز از یاد نبرید. در هر رابطه جنسی با همسر خود از یاد نبرید قبل از آن حتما از مسواک و خوشبو کنندهای مناسب استفاده کنید .

۶- موهای زائد زیر بغل و اطراف دستگاه و آلت تناسلی

برطرف کردن و زدودن موهای زائد یکی از مسائل مهم در حفظ نظافت می باشد . باید در روابط جنسی با همسر خود نظافت را بویژه در زدودن موهای زائد رعایت کنیم  . شاید تا به حال به این  نکته توجه نکرده باشید که چرا بدن ما در برخی نقاط از رشد موی بیشتری برخوردار است . بسیار آسان و قابل توجه است . ناحیه زیر بغل و اطراف آلت و دستگاه تناسلی و اطراف مقعد بدلیل آناتومی و وضعیت خاص از بیشترین آلودگی و جمع شدن ارگانیسم ها مانند میکروب و قارچ و ... برخوردار است . به همین دلیل باید توجه نظافتی بیشتری به این نقاط داشته باشیم . رشد موهای زائد در این نقاط ذکر شد از الطافی ارزشمند است تا با کوتاه . زد.دن موهای زائد نظافت خاص به آنها داشته باشیم . استفاده از موبرهای بهداشتی بسیار مناسب تر از تیغ و شیور می باشد .

توجه داشته باشید مطالب و نکات دیگری نیز وجود دارد که در رابطه با هسر خود می توانید به آنها پی ببرید . اگر مطلب از نظر شما مهم می باشد و درج ان در این مطلب را مفید می بیند برای ما ارسال کنید . موفق باشید

منبع :

  • گروه تحقیق و بررسی پایگاه اطلاع رسانی پزشکی شفا
  • وب سایت پارس طب

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید