علاقه جنسی به اندام خاص در زن توسط مرد

 

 

آقای ب . س : سلام بنده در رابطه جنسی با همسرم علاقه جنسی و توجه خاص به پای زن دارم و دوست دارم بیشتر پای او را لمس کنم و خود را به این نحو تحریک کنم . لطفا در این خصوص مرا راهنمای کنید ؟

پاسخ : خلق و آفرینش زن به نحوی است که تمامی اندام او برای مرد جاذبه داشته و مهیج است . در روابط جنسی ( قطعا حلال و سالم ) مرد مجاز است به لمس ، بوئیدن و بوسیدن تمامی اعضاء زن خود و این مرود تاکید و بسیار خوب است و هیچ اشکالی ندراد . این موضوع برای خانم ها نیز قابل توجه و تحریک کننده است .

البته باید توجه داشت که این رفتار باید معقولانه و کنترل کننده باشد تا بصورت رفتار بیمار گون نمایان نشود .

خداوند در جهت آرامش مرد  ، زن را خلق کرد همانطور که مرد مایه آرامش زن است . زن را بخاطر خلق و خو و جایگاه او با فرم فیزیکی متفاوت از مرد آفرید تا برای مرد جذاب و لطیف نمایان شود . علاقه به اندامی خاص از زن مثل پا نشانه قدرت جذب زن و از خوبی های اوست نه  عیب و ایراد مرد .

باید اینگونه رفتار تحت کنترل زوج باشد . تا مادامی که این رفتار جنسی باعث نگرانی ، اذیا ، آزار ، ترس و دلهره همسر نشود و ارضاء کامل جنسی در پایان رابطه جنسی وجود داشته باشدنگران کننده نیست .

اما ، وقتی سبب ناراحتی طرف مقابل شود اینگونه رفتار حالت بیمار گونه جنسی داشته و باید در جهت ترک و دوری کردن آن اقدام کرد و در موارد پیشرفته تحت نظر روانپزشک قرار گرفت تا آرامش جنسی به فرد باز گردد .

توجه بیشتر و دقیق تر به تمامی اندام همسر خود می تواند تا حدود بسیار زیادی کمک کننده باشد . هر عضوی از زن در مقایسه با عضو دیگر زیباتر جلوه می کند .

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید